CTMLP080504BF-3R3M
CTMLP080504BF-3R3M Central Technologies
ctmlp080504bf.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 3.3UH SMD MULTIL POWER INDUCTOR
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 150mOhm
Current - Saturation (Isat): 300mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 3 MHz
Supplier Device Package: 0805
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 1 A
на замовлення 20 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 3.3UH SMD MULTIL POWER INDUCTOR, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 150mOhm, Current - Saturation (Isat): 300mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 3 MHz, Supplier Device Package: 0805, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Active, Inductance: 3.3 µH, Current Rating (Amps): 1 A.