CTMLP100805F-2R2M
CTMLP100805F-2R2M Central Technologies
ctmlp100805f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 2.2UH SMD MULTIL POWER INDUCTOR
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1008 (2520 Metric)
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 100mOhm
Current - Saturation (Isat): 700mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 3 MHz
Supplier Device Package: 1008
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Part Status: Active
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 1.2 A
на замовлення 100 шт:
Написати відгук
Description: 2.2UH SMD MULTIL POWER INDUCTOR, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1008 (2520 Metric), Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 100mOhm, Current - Saturation (Isat): 700mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 3 MHz, Supplier Device Package: 1008, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Part Status: Active, Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 1.2 A.