CTMMP1304AF-R82M
CTMMP1304AF-R82M Central Technologies
ctmmp1304af.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: SMD Shielded Power Inductor
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 0.138" L x 0.126" W (3.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 41mOhm
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 0.82 µH
Current Rating (Amps): 5.8 A
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SMD Shielded Power Inductor, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 0.138" L x 0.126" W (3.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 41mOhm, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Active, Inductance: 0.82 µH, Current Rating (Amps): 5.8 A.