CTMMP1307AF-4R7M
CTMMP1307AF-4R7M Central Technologies
ctmmp1307af.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: SMD Shielded Power Inductor
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 0.138" L x 0.126" W (3.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 172mOhm
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Part Status: Active
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 3 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SMD Shielded Power Inductor, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 0.138" L x 0.126" W (3.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 172mOhm, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Part Status: Active, Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 3 A.