CTMMP1604AF-8R2M
CTMMP1604AF-8R2M Central Technologies
ctmmp1604af.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: SMD Shielded Power Inductor
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 0.175" L x 0.160" W (4.45mm x 4.06mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 313mOhm
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 8.2 µH
Current Rating (Amps): 1.6 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SMD Shielded Power Inductor, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 0.175" L x 0.160" W (4.45mm x 4.06mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 313mOhm, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Active, Inductance: 8.2 µH, Current Rating (Amps): 1.6 A.