CTMMP1805F-R47M
CTMMP1805F-R47M Central Technologies
ctmmp1805f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: SMD Shielded Power Inductor
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 0.161" L x 0.181" W (4.10mm x 4.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 25mOhm
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Part Status: Active
Inductance: 0.47 µH
Current Rating (Amps): 7 A
на замовлення 30 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SMD Shielded Power Inductor, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 0.161" L x 0.181" W (4.10mm x 4.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 25mOhm, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Part Status: Active, Inductance: 0.47 µH, Current Rating (Amps): 7 A.