CTMMP1808AF-R10N
CTMMP1808AF-R10N Central Technologies
ctmmp1808af.pdf
Packaging: Bulk
Tolerance: ±30%
Size / Dimension: 0.175" L x 0.160" W (4.45mm x 4.06mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 4mOhm
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Part Status: Active
Inductance: 0.1 µH
Current Rating (Amps): 35 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SMD Shielded Power Inductor, Packaging: Bulk, Tolerance: ±30%, Size / Dimension: 0.175" L x 0.160" W (4.45mm x 4.06mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 4mOhm, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Part Status: Active, Inductance: 0.1 µH, Current Rating (Amps): 35 A.