CTMMP1808F-R47M
CTMMP1808F-R47M Central Technologies
ctmmp1808f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: SMD Shielded Power Inductor
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 0.161" L x 0.181" W (4.10mm x 4.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 14mOhm
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 0.47 µH
Current Rating (Amps): 9.5 A
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SMD Shielded Power Inductor, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 0.161" L x 0.181" W (4.10mm x 4.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 14mOhm, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Part Status: Active, Inductance: 0.47 µH, Current Rating (Amps): 9.5 A.