CTMMP2012BF-8R2M
CTMMP2012BF-8R2M Central Technologies
ctmmp2012bf.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: SMD Shielded Power Inductor
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 0.224" L x 0.205" W (5.70mm x 5.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 148mOhm
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Part Status: Active
Inductance: 8.2 µH
Current Rating (Amps): 3.5 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SMD Shielded Power Inductor, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 0.224" L x 0.205" W (5.70mm x 5.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 148mOhm, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Part Status: Active, Inductance: 8.2 µH, Current Rating (Amps): 3.5 A.