CTMMP2212F-1R2M
CTMMP2212F-1R2M Central Technologies
ctmmp2212f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: SMD Shielded Power Inductor
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 0.213" L x 0.224" W (5.40mm x 5.70mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 15mOhm
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Inductance: 1.2 µH
Current Rating (Amps): 11 A
на замовлення 40 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SMD Shielded Power Inductor, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 0.213" L x 0.224" W (5.40mm x 5.70mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 15mOhm, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Inductance: 1.2 µH, Current Rating (Amps): 11 A.