CTMMP2709F-R47M
CTMMP2709F-R47M Central Technologies
ctmmp2709f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: SMD Shielded Power Inductor
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 0.287" L x 0.268" W (7.30mm x 6.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 6.5mOhm
Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 0.47 µH
Current Rating (Amps): 21 A
на замовлення 50 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SMD Shielded Power Inductor, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 0.287" L x 0.268" W (7.30mm x 6.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 6.5mOhm, Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm), Part Status: Active, Inductance: 0.47 µH, Current Rating (Amps): 21 A.