CTMMP2818AF-R47M
CTMMP2818AF-R47M Central Technologies
ctmmp2818af.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: SMD Shielded Power Inductor
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 0.287" L x 0.260" W (7.30mm x 6.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 3.5mOhm
Height - Seated (Max): 0.189" (4.80mm)
Part Status: Active
Inductance: 0.47 µH
Current Rating (Amps): 30 A
на замовлення 800 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SMD Shielded Power Inductor, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 0.287" L x 0.260" W (7.30mm x 6.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 3.5mOhm, Height - Seated (Max): 0.189" (4.80mm), Part Status: Active, Inductance: 0.47 µH, Current Rating (Amps): 30 A.