CTMMP2912F-R82M
CTMMP2912F-R82M Central Technologies
ctmmp2912f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: SMD Shielded Power Inductor
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 0.260" L x 0.287" W (6.60mm x 7.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 6mOhm
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Inductance: 0.82 µH
Current Rating (Amps): 16 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SMD Shielded Power Inductor, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 0.260" L x 0.287" W (6.60mm x 7.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 6mOhm, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Inductance: 0.82 µH, Current Rating (Amps): 16 A.