CTMMP3116F-1R0M
CTMMP3116F-1R0M Central Technologies
ctmmp3116f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: SMD Shielded Power Inductor
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 0.350" L x 0.327" W (8.90mm x 8.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 5.78mOhm
Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm)
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 24 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SMD Shielded Power Inductor, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 0.350" L x 0.327" W (8.90mm x 8.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 5.78mOhm, Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm), Inductance: 1 µH, Current Rating (Amps): 24 A.