CTMMP8751F-R47M
CTMMP8751F-R47M Central Technologies
ctmmp8751f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: SMD Shielded Power Inductor
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 0.886" L x 0.866" W (22.50mm x 22.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 0.67mOhm
Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 0.47 µH
Current Rating (Amps): 100 A
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SMD Shielded Power Inductor, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 0.886" L x 0.866" W (22.50mm x 22.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 0.67mOhm, Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm), Part Status: Active, Inductance: 0.47 µH, Current Rating (Amps): 100 A.