CTP1330F-123K
CTP1330F-123K Central Technologies
ctp1330f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 12UH SMD MOLDED INDUCTOR
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: 2-SMD, J-Lead
Size / Dimension: 0.311" L x 0.128" W (7.90mm x 3.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 252mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 516mA
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Supplier Device Package: SMD
Height - Seated (Max): 0.142" (3.60mm)
Part Status: Active
Inductance: 12 µH
Current Rating (Amps): 912 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 12UH SMD MOLDED INDUCTOR, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: 2-SMD, J-Lead, Size / Dimension: 0.311" L x 0.128" W (7.90mm x 3.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 252mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 516mA, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Supplier Device Package: SMD, Height - Seated (Max): 0.142" (3.60mm), Part Status: Active, Inductance: 12 µH, Current Rating (Amps): 912 mA.