CTPA5031F-R44M
CTPA5031F-R44M Central Technologies
ctpa5031f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 0.44UH SMD SHLDED POWER INDUCTOR
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.530" L x 0.510" W (13.46mm x 12.95mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 0.35mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 35A
Inductance Frequency - Test: 2 MHz
Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 440 nH
Current Rating (Amps): 45 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 0.44UH SMD SHLDED POWER INDUCTOR, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.530" L x 0.510" W (13.46mm x 12.95mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 0.35mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 35A, Inductance Frequency - Test: 2 MHz, Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm), Part Status: Active, Inductance: 440 nH, Current Rating (Amps): 45 A.