CTPCI6045F-150M
CTPCI6045F-150M Central Technologies
ctpci6045f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: SMD SHLDED POWER INDUCTOR
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.248" L x 0.236" W (6.30mm x 6.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 72mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 1.4A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.193" (4.90mm)
Part Status: Active
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 2 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SMD SHLDED POWER INDUCTOR, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.248" L x 0.236" W (6.30mm x 6.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 72mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 1.4A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.193" (4.90mm), Part Status: Active, Inductance: 15 µH, Current Rating (Amps): 2 A.