CTPCI6045F-6R8N
CTPCI6045F-6R8N Central Technologies
ctpci6045f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: SMD SHLDED POWER INDUCTOR
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.248" L x 0.236" W (6.30mm x 6.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 35.1mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 2A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.193" (4.90mm)
Part Status: Active
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 3.1 A
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SMD SHLDED POWER INDUCTOR, Tolerance: ±30%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.248" L x 0.236" W (6.30mm x 6.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 35.1mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 2A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.193" (4.90mm), Part Status: Active, Inductance: 6.8 µH, Current Rating (Amps): 3.1 A.