CTPSI5020F-6R8N
CTPSI5020F-6R8N Central Technologies
ctpsi5020f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: POWER NDUCTOR SHIELDED
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 119mOhm
Current - Saturation (Isat): 1.9A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 1.7 A
Написати відгук
Description: POWER NDUCTOR SHIELDED, Tolerance: ±30%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 119mOhm, Current - Saturation (Isat): 1.9A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Part Status: Active, Inductance: 6.8 µH, Current Rating (Amps): 1.7 A.