CTPTF-5011EP7
CTPTF-5011EP7 Central Technologies
ctptf.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 500UH SMD POE POWER TRANSFORMERS
Packaging: Tube
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 200kHz
Type: For DC/DC Converters
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: Power Over Ethernet (PoE)
Voltage - Isolation: 1500Vrms
Voltage - Primary: 33 ~ 57V
Footprint: 0.531" L x 0.420" W (13.50mm x 10.67mm)
Height - Seated (Max): 0.365" (9.27mm)
Inductance @ Frequency: 500µH
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 500UH SMD POE POWER TRANSFORMERS, Packaging: Tube, Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 200kHz, Type: For DC/DC Converters, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: Power Over Ethernet (PoE), Voltage - Isolation: 1500Vrms, Voltage - Primary: 33 ~ 57V, Footprint: 0.531" L x 0.420" W (13.50mm x 10.67mm), Height - Seated (Max): 0.365" (9.27mm), Inductance @ Frequency: 500µH, Part Status: Active.