CTPTF-7701EP13
CTPTF-7701EP13 Central Technologies
ctptf.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 77.4UH SMD POE POWER TRANSFORMER
Packaging: Tray
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 200kHz
Type: For DC/DC Converters
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: Power Over Ethernet (PoE)
Voltage - Isolation: 1500Vrms
Voltage - Primary: 33 ~ 57V
Footprint: 0.689" L x 0.551" W (17.50mm x 14.00mm)
Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm)
Inductance @ Frequency: 77.4µH
Написати відгук
Description: 77.4UH SMD POE POWER TRANSFORMER, Packaging: Tray, Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 200kHz, Type: For DC/DC Converters, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: Power Over Ethernet (PoE), Voltage - Isolation: 1500Vrms, Voltage - Primary: 33 ~ 57V, Footprint: 0.689" L x 0.551" W (17.50mm x 14.00mm), Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm), Inductance @ Frequency: 77.4µH.