CTR1330F-100K
CTR1330F-100K Central Technologies
ctr1330f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: SMD MOLDED INDUCTOR
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD, J-Lead
Size / Dimension: 0.313" L x 0.115" W (7.94mm x 2.93mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 3.7Ohm Max
Q @ Freq: 55 @ 7.9MHz
Frequency - Self Resonant: 50MHz
Inductance Frequency - Test: 7.9 MHz
Supplier Device Package: SMD
Height - Seated (Max): 0.145" (3.68mm)
Part Status: Active
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 130 mA
на замовлення 20 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SMD MOLDED INDUCTOR, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, J-Lead, Size / Dimension: 0.313" L x 0.115" W (7.94mm x 2.93mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 3.7Ohm Max, Q @ Freq: 55 @ 7.9MHz, Frequency - Self Resonant: 50MHz, Inductance Frequency - Test: 7.9 MHz, Supplier Device Package: SMD, Height - Seated (Max): 0.145" (3.68mm), Part Status: Active, Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 130 mA.