CTRAN-600
CTRAN-600 Crystek Corporation
Виробник: Crystek Corporation
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 6V 3.6W
Packaging: Bulk
Voltage - Output: 6V
Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D.
Voltage - Input: 110VAC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: Fixed Blade
Form: Wall Mount (Class II)
Current - Output (Max): 600mA
Input Connector: NEMA 1-15P
Region Utilized: North America
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 3.6 W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 6V 3.6W, Packaging: Bulk, Voltage - Output: 6V, Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D., Voltage - Input: 110VAC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Fixed Blade, Form: Wall Mount (Class II), Current - Output (Max): 600mA, Input Connector: NEMA 1-15P, Region Utilized: North America, Part Status: Obsolete, Power (Watts): 3.6 W.