CTRFB0810F-102K
CTRFB0810F-102K Central Technologies
ctrfb0810f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 1000UH RADIAL FIXED INDUCTR
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder
Size / Dimension: 0.374" Dia (9.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 2.2Ohm Max
Frequency - Self Resonant: 2MHz
Current - Saturation (Isat): 430mA
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: Radial
Height - Seated (Max): 0.453" (11.50mm)
Part Status: Active
Inductance: 1 mH
Current Rating (Amps): 500 mA
на замовлення 2500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 1000UH RADIAL FIXED INDUCTR, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, Size / Dimension: 0.374" Dia (9.50mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 2.2Ohm Max, Frequency - Self Resonant: 2MHz, Current - Saturation (Isat): 430mA, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: Radial, Height - Seated (Max): 0.453" (11.50mm), Part Status: Active, Inductance: 1 mH, Current Rating (Amps): 500 mA.