CTRFB0810F-182K
CTRFB0810F-182K Central Technologies
ctrfb0810f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 1800UH RADIAL FIXED INDUCTOR
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder
Size / Dimension: 0.374" Dia (9.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 3.6Ohm Max
Frequency - Self Resonant: 1.3MHz
Current - Saturation (Isat): 320mA
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: Radial
Height - Seated (Max): 0.453" (11.50mm)
Inductance: 1.8 mH
Current Rating (Amps): 420 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 1800UH RADIAL FIXED INDUCTOR, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, Size / Dimension: 0.374" Dia (9.50mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 3.6Ohm Max, Frequency - Self Resonant: 1.3MHz, Current - Saturation (Isat): 320mA, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: Radial, Height - Seated (Max): 0.453" (11.50mm), Inductance: 1.8 mH, Current Rating (Amps): 420 mA.