CTRFB0810F-330K
CTRFB0810F-330K Central Technologies
ctrfb0810f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 33UH RADIAL FIXED INDUCTOR
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder
Size / Dimension: 0.374" Dia (9.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 75mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 11MHz
Current - Saturation (Isat): 2.4A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: Radial
Height - Seated (Max): 0.453" (11.50mm)
Part Status: Active
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 3.6 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 33UH RADIAL FIXED INDUCTOR, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, Size / Dimension: 0.374" Dia (9.50mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 75mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 11MHz, Current - Saturation (Isat): 2.4A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: Radial, Height - Seated (Max): 0.453" (11.50mm), Part Status: Active, Inductance: 33 µH, Current Rating (Amps): 3.6 A.