CTRFB0810F-472K
CTRFB0810F-472K Central Technologies
ctrfb0810f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 4700UH RADIAL FIXED INDUCTOR
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder
Size / Dimension: 0.374" Dia (9.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 9.6Ohm Max
Frequency - Self Resonant: 900kHz
Current - Saturation (Isat): 200mA
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: Radial
Height - Seated (Max): 0.453" (11.50mm)
Part Status: Active
Inductance: 4.7 mH
Current Rating (Amps): 280 mA
на замовлення 50 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 4700UH RADIAL FIXED INDUCTOR, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, Size / Dimension: 0.374" Dia (9.50mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 9.6Ohm Max, Frequency - Self Resonant: 900kHz, Current - Saturation (Isat): 200mA, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: Radial, Height - Seated (Max): 0.453" (11.50mm), Part Status: Active, Inductance: 4.7 mH, Current Rating (Amps): 280 mA.