CTRFB1010F-102K
CTRFB1010F-102K Central Technologies
ctrfb1010f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 1000UH RADIAL FIXED INDUCTR
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder
Size / Dimension: 0.433" Dia (11.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 1.45Ohm Max
Frequency - Self Resonant: 2MHz
Current - Saturation (Isat): 600mA
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: Radial
Height - Seated (Max): 0.453" (11.50mm)
Part Status: Active
Inductance: 1 mH
Current Rating (Amps): 670 mA
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 1000UH RADIAL FIXED INDUCTR, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, Size / Dimension: 0.433" Dia (11.00mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 1.45Ohm Max, Frequency - Self Resonant: 2MHz, Current - Saturation (Isat): 600mA, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: Radial, Height - Seated (Max): 0.453" (11.50mm), Part Status: Active, Inductance: 1 mH, Current Rating (Amps): 670 mA.