CTRFB1010F-221K
CTRFB1010F-221K Central Technologies
ctrfb1010f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 220UH RADIAL FIXED INDUCTOR
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder
Size / Dimension: 0.433" Dia (11.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 360mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 4.3MHz
Current - Saturation (Isat): 1.3A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: Radial
Height - Seated (Max): 0.453" (11.50mm)
Part Status: Active
Inductance: 220 µH
Current Rating (Amps): 1.7 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 220UH RADIAL FIXED INDUCTOR, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, Size / Dimension: 0.433" Dia (11.00mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 360mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 4.3MHz, Current - Saturation (Isat): 1.3A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: Radial, Height - Seated (Max): 0.453" (11.50mm), Part Status: Active, Inductance: 220 µH, Current Rating (Amps): 1.7 A.