CTRFB1010F-470K
CTRFB1010F-470K Central Technologies
ctrfb1010f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 47UH RADIAL FIXED INDUCTOR
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder
Size / Dimension: 0.433" Dia (11.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 82mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 9.5MHz
Current - Saturation (Isat): 2.8A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: Radial
Height - Seated (Max): 0.453" (11.50mm)
Part Status: Active
Inductance: 47 µH
Current Rating (Amps): 3.5 A
на замовлення 10 шт:
Написати відгук
Description: 47UH RADIAL FIXED INDUCTOR, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, Size / Dimension: 0.433" Dia (11.00mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 82mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 9.5MHz, Current - Saturation (Isat): 2.8A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: Radial, Height - Seated (Max): 0.453" (11.50mm), Part Status: Active, Inductance: 47 µH, Current Rating (Amps): 3.5 A.