CTRFB1010F-562K
CTRFB1010F-562K Central Technologies
ctrfb1010f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 5600UH RADIAL FIXED INDUCTOR
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder
Size / Dimension: 0.433" Dia (11.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 10Ohm Max
Frequency - Self Resonant: 800kHz
Current - Saturation (Isat): 260mA
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: Radial
Height - Seated (Max): 0.453" (11.50mm)
Part Status: Active
Inductance: 5.6 mH
Current Rating (Amps): 300 mA
на замовлення 15 шт:
Написати відгук
Description: 5600UH RADIAL FIXED INDUCTOR, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, Size / Dimension: 0.433" Dia (11.00mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 10Ohm Max, Frequency - Self Resonant: 800kHz, Current - Saturation (Isat): 260mA, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: Radial, Height - Seated (Max): 0.453" (11.50mm), Part Status: Active, Inductance: 5.6 mH, Current Rating (Amps): 300 mA.