CTRL5480F-1-102K
CTRL5480F-1-102K Central Technologies
Виробник: Central Technologies
Description: 1000UH RADIAL FIXED INDUCTR
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder
Size / Dimension: 0.224" Dia (5.70mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 5.5Ohm Max
Current - Saturation (Isat): 92mA
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Supplier Device Package: Radial
Height - Seated (Max): 0.337" (8.57mm)
Part Status: Active
Inductance: 1 mH
Current Rating (Amps): 60 mA
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 1000UH RADIAL FIXED INDUCTR, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, Size / Dimension: 0.224" Dia (5.70mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 5.5Ohm Max, Current - Saturation (Isat): 92mA, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Supplier Device Package: Radial, Height - Seated (Max): 0.337" (8.57mm), Part Status: Active, Inductance: 1 mH, Current Rating (Amps): 60 mA.