CTRL5480F-1-121K
CTRL5480F-1-121K Central Technologies
Виробник: Central Technologies
Description: 120UH RADIAL FIXED INDUCTOR
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder
Size / Dimension: 0.224" Dia (5.70mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 640mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 270mA
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Supplier Device Package: Radial
Height - Seated (Max): 0.337" (8.57mm)
Part Status: Active
Inductance: 120 µH
Current Rating (Amps): 190 mA
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 120UH RADIAL FIXED INDUCTOR, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, Size / Dimension: 0.224" Dia (5.70mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 640mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 270mA, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Supplier Device Package: Radial, Height - Seated (Max): 0.337" (8.57mm), Part Status: Active, Inductance: 120 µH, Current Rating (Amps): 190 mA.