CTRL5480F-1-182K
CTRL5480F-1-182K Central Technologies
Виробник: Central Technologies
Description: 1800UH RADIAL FIXED INDUCTOR
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder
Size / Dimension: 0.224" Dia (5.70mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 9.6Ohm Max
Current - Saturation (Isat): 68mA
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Supplier Device Package: Radial
Height - Seated (Max): 0.337" (8.57mm)
Inductance: 1.8 mH
Current Rating (Amps): 46 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 1800UH RADIAL FIXED INDUCTOR, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, Size / Dimension: 0.224" Dia (5.70mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 9.6Ohm Max, Current - Saturation (Isat): 68mA, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Supplier Device Package: Radial, Height - Seated (Max): 0.337" (8.57mm), Inductance: 1.8 mH, Current Rating (Amps): 46 mA.