CTRL5480F-2-102K
CTRL5480F-2-102K Central Technologies
Виробник: Central Technologies
Description: 1000UH RADIAL FIXED INDUCTR
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder
Size / Dimension: 0.272" Dia (6.90mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 3Ohm Max
Current - Saturation (Isat): 165mA
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Supplier Device Package: Radial, Vertical Cylinder
Height - Seated (Max): 0.366" (9.30mm)
Inductance: 1 mH
Current Rating (Amps): 150 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 1000UH RADIAL FIXED INDUCTR, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, Size / Dimension: 0.272" Dia (6.90mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 3Ohm Max, Current - Saturation (Isat): 165mA, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Supplier Device Package: Radial, Vertical Cylinder, Height - Seated (Max): 0.366" (9.30mm), Inductance: 1 mH, Current Rating (Amps): 150 mA.