CTRL5480F-2-392K
CTRL5480F-2-392K Central Technologies
Виробник: Central Technologies
Description: 3900UH RADIAL FIXED INDUCTOR
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder
Size / Dimension: 0.272" Dia (6.90mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 10.3Ohm Max
Current - Saturation (Isat): 84mA
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Supplier Device Package: Radial, Vertical Cylinder
Height - Seated (Max): 0.366" (9.30mm)
Part Status: Active
Inductance: 3.9 mH
Current Rating (Amps): 76 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 3900UH RADIAL FIXED INDUCTOR, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, Size / Dimension: 0.272" Dia (6.90mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 10.3Ohm Max, Current - Saturation (Isat): 84mA, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Supplier Device Package: Radial, Vertical Cylinder, Height - Seated (Max): 0.366" (9.30mm), Part Status: Active, Inductance: 3.9 mH, Current Rating (Amps): 76 mA.