CTRL5480F-3-101K
CTRL5480F-3-101K Central Technologies
Виробник: Central Technologies
Description: 100UH RADIAL FIXED INDUCTOR
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder
Size / Dimension: 0.374" Dia (9.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 180mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 1.2A
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Supplier Device Package: Radial, Vertical Cylinder
Height - Seated (Max): 0.449" (11.40mm)
Part Status: Active
Inductance: 100 µH
Current Rating (Amps): 1 A
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 100UH RADIAL FIXED INDUCTOR, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, Size / Dimension: 0.374" Dia (9.50mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 180mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 1.2A, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Supplier Device Package: Radial, Vertical Cylinder, Height - Seated (Max): 0.449" (11.40mm), Part Status: Active, Inductance: 100 µH, Current Rating (Amps): 1 A.