CTRL5480F-3-103K
CTRL5480F-3-103K Central Technologies
Виробник: Central Technologies
Description: 100UH RADIAL FXED INDUCTR
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder
Size / Dimension: 0.374" Dia (9.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 20.4Ohm Max
Current - Saturation (Isat): 130mA
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Supplier Device Package: Radial, Vertical Cylinder
Height - Seated (Max): 0.449" (11.40mm)
Part Status: Active
Inductance: 10 mH
Current Rating (Amps): 76 mA
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 100UH RADIAL FXED INDUCTR, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, Size / Dimension: 0.374" Dia (9.50mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 20.4Ohm Max, Current - Saturation (Isat): 130mA, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Supplier Device Package: Radial, Vertical Cylinder, Height - Seated (Max): 0.449" (11.40mm), Part Status: Active, Inductance: 10 mH, Current Rating (Amps): 76 mA.