CTRL5480F-3-472K
CTRL5480F-3-472K Central Technologies
Виробник: Central Technologies
Description: 4700UH RADIAL FIXED INDUCTOR
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder
Size / Dimension: 0.374" Dia (9.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 11Ohm Max
Current - Saturation (Isat): 185mA
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Supplier Device Package: Radial, Vertical Cylinder
Height - Seated (Max): 0.449" (11.40mm)
Inductance: 4.7 mH
Current Rating (Amps): 95 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 4700UH RADIAL FIXED INDUCTOR, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, Size / Dimension: 0.374" Dia (9.50mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 11Ohm Max, Current - Saturation (Isat): 185mA, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Supplier Device Package: Radial, Vertical Cylinder, Height - Seated (Max): 0.449" (11.40mm), Inductance: 4.7 mH, Current Rating (Amps): 95 mA.