CTRL5480F-4-683K
CTRL5480F-4-683K Central Technologies
Виробник: Central Technologies
Description: 68000UH RADIAL FIXED INDUCTR
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder
Size / Dimension: 0.449" Dia (11.40mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 84Ohm Max
Current - Saturation (Isat): 110mA
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Supplier Device Package: Radial
Height - Seated (Max): 0.709" (18.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 68 mH
Current Rating (Amps): 60 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 68000UH RADIAL FIXED INDUCTR, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, Size / Dimension: 0.449" Dia (11.40mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 84Ohm Max, Current - Saturation (Isat): 110mA, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Supplier Device Package: Radial, Height - Seated (Max): 0.709" (18.00mm), Part Status: Active, Inductance: 68 mH, Current Rating (Amps): 60 mA.