CTRL5480F-5-101K
CTRL5480F-5-101K Central Technologies
Виробник: Central Technologies
Description: 8.2UH RADIAL FIXED INDUCTOR
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder
Size / Dimension: 0.626" Dia (15.90mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 56mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 2.1A
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Supplier Device Package: Radial
Height - Seated (Max): 0.701" (17.80mm)
Part Status: Active
Inductance: 100 µH
Current Rating (Amps): 4 A
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 8.2UH RADIAL FIXED INDUCTOR, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, Size / Dimension: 0.626" Dia (15.90mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 56mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 2.1A, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Supplier Device Package: Radial, Height - Seated (Max): 0.701" (17.80mm), Part Status: Active, Inductance: 100 µH, Current Rating (Amps): 4 A.