CTRL6050F-331M
CTRL6050F-331M Central Technologies
ctrl6050f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 330UH SMD UNSHLD POWER INDUCTOR
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.551" L x 0.461" W (14.00mm x 11.70mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 1.15Ohm Max
Current - Saturation (Isat): 1A
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.331" (8.40mm)
Part Status: Active
Inductance: 330 µH
Current Rating (Amps): 800 mA
на замовлення 10 шт:
Написати відгук
Description: 330UH SMD UNSHLD POWER INDUCTOR, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.551" L x 0.461" W (14.00mm x 11.70mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 1.15Ohm Max, Current - Saturation (Isat): 1A, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.331" (8.40mm), Part Status: Active, Inductance: 330 µH, Current Rating (Amps): 800 mA.