CTRLB9012F-100K
CTRLB9012F-100K Central Technologies
ctrlb9012f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 10UH RADIAL FIXED INDUCTOR
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder
Size / Dimension: 0.354" Dia (9.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 45mOhm Max
Q @ Freq: 50 @ 2.52MHz
Frequency - Self Resonant: 14MHz
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Supplier Device Package: Radial
Height - Seated (Max): 0.480" (12.20mm)
Part Status: Active
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 3.4 mA
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 10UH RADIAL FIXED INDUCTOR, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, Size / Dimension: 0.354" Dia (9.00mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 45mOhm Max, Q @ Freq: 50 @ 2.52MHz, Frequency - Self Resonant: 14MHz, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Supplier Device Package: Radial, Height - Seated (Max): 0.480" (12.20mm), Part Status: Active, Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 3.4 mA.