CTRLB9012F-102K
CTRLB9012F-102K Central Technologies
ctrlb9012f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 1000UH RADIAL FIXED INDUCTR
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder
Size / Dimension: 0.354" Dia (9.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 2.9Ohm Max
Q @ Freq: 20 @ 252kHz
Frequency - Self Resonant: 1.3MHz
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Supplier Device Package: Radial
Height - Seated (Max): 0.480" (12.20mm)
Inductance: 1 mH
Current Rating (Amps): 500 µA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 1000UH RADIAL FIXED INDUCTR, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, Size / Dimension: 0.354" Dia (9.00mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 2.9Ohm Max, Q @ Freq: 20 @ 252kHz, Frequency - Self Resonant: 1.3MHz, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Supplier Device Package: Radial, Height - Seated (Max): 0.480" (12.20mm), Inductance: 1 mH, Current Rating (Amps): 500 µA.