CTRLB9012F-222K
CTRLB9012F-222K Central Technologies
ctrlb9012f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 2200UH RADIAL FIXED INDUCTOR
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder
Size / Dimension: 0.354" Dia (9.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 5.9Ohm Max
Q @ Freq: 15 @ 252kHz
Frequency - Self Resonant: 800kHz
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Supplier Device Package: Radial
Height - Seated (Max): 0.480" (12.20mm)
Part Status: Active
Inductance: 2.2 mH
Current Rating (Amps): 360 µA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 2200UH RADIAL FIXED INDUCTOR, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, Size / Dimension: 0.354" Dia (9.00mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 5.9Ohm Max, Q @ Freq: 15 @ 252kHz, Frequency - Self Resonant: 800kHz, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Supplier Device Package: Radial, Height - Seated (Max): 0.480" (12.20mm), Part Status: Active, Inductance: 2.2 mH, Current Rating (Amps): 360 µA.