CTRX103010BF-12R8K
CTRX103010BF-12R8K Central Technologies
Виробник: Central Technologies
Description: WIRELESS RECEIVER COIL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Inductance: 12.8µH
Size / Dimension: 1.18" L x 0.39" W x 0.04" H (30.0mm x 10.0mm x 1.0mm)
Current Rating (Amps): 800mA
Function: Receiver
Type: 1 Coil, 2 Layer
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 780mOhm Max
Part Status: Active
на замовлення 5 шт:
Написати відгук
Description: WIRELESS RECEIVER COIL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Inductance: 12.8µH, Size / Dimension: 1.18" L x 0.39" W x 0.04" H (30.0mm x 10.0mm x 1.0mm), Current Rating (Amps): 800mA, Function: Receiver, Type: 1 Coil, 2 Layer, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 780mOhm Max, Part Status: Active.