CTRX324815BF-120K
CTRX324815BF-120K Central Technologies
Виробник: Central Technologies
Description: WIRELESS RECEIVER COIL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Inductance: 12µH
Size / Dimension: 1.89" L x 1.26" W x 0.06" H (48.0mm x 32.0mm x 1.6mm)
Current Rating (Amps): 3A
Function: Receiver
Type: 1 Coil, 1 Layer
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 200mOhm
Part Status: Active
на замовлення 5 шт:
Написати відгук
Description: WIRELESS RECEIVER COIL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Inductance: 12µH, Size / Dimension: 1.89" L x 1.26" W x 0.06" H (48.0mm x 32.0mm x 1.6mm), Current Rating (Amps): 3A, Function: Receiver, Type: 1 Coil, 1 Layer, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 200mOhm, Part Status: Active.