Продукція > SUSCON > CTS035M101E7DPE50V00A
CTS035M101E7DPE50V00A
CTS035M101E7DPE50V00A Suscon
CTS Series.pdf
Виробник: Suscon
Description: CAP ALUM 100UF 20% 35V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C
Surface Mount Land Size: 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Height - Seated (Max): 0.303" (7.70mm)
Part Status: Active
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 35 V
Impedance: 300 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 118.2 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 197 mA @ 100 kHz
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 100UF 20% 35V SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C, Surface Mount Land Size: 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm), Height - Seated (Max): 0.303" (7.70mm), Part Status: Active, Capacitance: 100 µF, Voltage - Rated: 35 V, Impedance: 300 mOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 118.2 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 197 mA @ 100 kHz.