CTS1F-680K
CTS1F-680K Central Technologies
cts1f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 68UH AXL MOLDED SHLD INDUCTOR
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.110" Dia x 0.260" L (2.80mm x 6.60mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 3.2Ohm Max
Q @ Freq: 55 @ 2.5MHz
Frequency - Self Resonant: 19.9MHz
Inductance Frequency - Test: 2.5 MHz
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Inductance: 68 µH
Current Rating (Amps): 237 mA
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 68UH AXL MOLDED SHLD INDUCTOR, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.110" Dia x 0.260" L (2.80mm x 6.60mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 3.2Ohm Max, Q @ Freq: 55 @ 2.5MHz, Frequency - Self Resonant: 19.9MHz, Inductance Frequency - Test: 2.5 MHz, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Active, Inductance: 68 µH, Current Rating (Amps): 237 mA.